Fjordcentret, Vellingvej 45, 6950 Ringkøbing

Administration

John Larsen

John Larsen

Butikschef/Bogholder

john@jensbyskov.dk

Peter Byskov Sandsberg

Peter Byskov Sandsberg

Aut. El Installatør / Medejer

 peter@jensbyskov.dk

Butik

Jesper Märcher Larsen

Jesper Märcher Larsen

Medejer - Butikschef

 jml@jensbyskov.dk

Kasper Møller Thomsen

Kasper Møller Thomsen

Butiksassistent

 kasper@jensbyskov.dk

Tanja Midtgaard

Tanja Midtgaard

Butiksassistent

 tanja@jensbyskov.dk

Installation

Jesper Pedersen

Jesper Pedersen

Overmontør / Medejer

 jesper@jensbyskov.dk

Søren Ratzow

Søren Ratzow

Elektriker - Kølemontør KMO godkendt

soren@jensbyskov.dk
Mobil: 2461 0871

Jeppe Hykkelbjerg

Jeppe Hykkelbjerg

Elektriker

 post@jensbyskov.dk

Hans Hansen

Hans Hansen

Elektriker / Industri elektriker

 hah@velfac.dk

Henrik Nygård Christensen

Henrik Nygård Christensen

Elektriker / Industri elektriker

 henrik@jensbyskov.dk

Tommy Søgård Cassøe

Tommy Søgård Cassøe

Elektriker / Alarm montør

tommyc@jensbyskov.dk

Jesper Nygaard

Jesper Nygaard

Elektriker

 post@jensbyskov.dk

John Carter

John Carter

Elektriker

Kristian Kjær Jensen

Kristian Kjær Jensen

Elektriker

 post@jensbyskov.dk

Michael Stengaard

Michael Stengaard

Elektriker

lager@jensbyskov.dk

Vagn Jacobsen

Vagn Jacobsen

Arbejdsmand

 post@jensbyskov.dk

Peter Thunbo Jensen

Peter Thunbo Jensen

Elektriker/ KMO godkendt

pj@jensbyskov.dk

Thomas S. Kristensen

Thomas S. Kristensen

Hvidevare montør

thomas.k@jensbyskov.dk

Lærlinge

Kenneth Kamp Jensen

Kenneth Kamp Jensen

Lærling

post@jensbyskov.dk

Kent Bronton Slebsager Henriksen

Kent Bronton Slebsager Henriksen

Lærling

kenthenriksen@hotmail.com

Peter Benedictus Kornberg

Peter Benedictus Kornberg

Lærling

post@jensbyskov.dk

Thomas Nedergaard Jensen

Thomas Nedergaard Jensen

Lærling

Parallelvej 55, 6960 Hvide Sande

Installation

Bjarke Thomsen Moustesgaard

Bjarke Thomsen Moustesgaard

Hvidevare montør / Elektriker / Spa & Poolservice

bjarke@jensbyskov.dk
Mobil: 2166 2384

Parkvej 2, 6971 Spjald

Installatør

Michael Nielsen

Michael Nielsen

Aut. El Installatør / Medejer

michael@jensbyskov.dk

Elektrikere

Erik Møller Najbjerg

Erik Møller Najbjerg

Elektriker

erik@najbjerg.net

Flemming Spaabæk Emborg

Flemming Spaabæk Emborg

Elektriker

flemming@jensbyskov.dk

Hans Brunsgaard

Hans Brunsgaard

Hvidevare montør / Elektriker

hansb@jensbyskov.dk

Karsten Ø. Hansen

Karsten Ø. Hansen

Elektriker

karsten@jensbyskov.dk 

Klaus Østergaard

Klaus Østergaard

Elektriker

klaus-hsel@gmail.com

Kristian Kirk Mikkelsen

Kristian Kirk Mikkelsen

Elektriker

post@jensbyskov.dk

Mikkel Ulfkær Jensen

Mikkel Ulfkær Jensen

Elektriker

post@jensbyskov.dk

Per Christensen

Per Christensen

Elektriker

per@jensbyskov.dk

Tommy Kjeldgaard

Tommy Kjeldgaard

Elektriker

tommyk@jensbyskov.dk

Lærlinge

Andreas Nørsøller

Andreas Nørsøller

Lærling

post@jensbyskov.dk

Jonas Trankjær Andersen

Jonas Trankjær Andersen

Lærling

post@jensbyskov.dk

Mike Bay Pedersen

Mike Bay Pedersen

Lærling

post@jensbyskov.dk

Morten Løgager Jensen

Morten Løgager Jensen

Lærling

post@jensbyskov.dk

Sdr. Lemvej 3, 6940 Lem

Installation

Peder Agger

Peder Agger

Overmontør / Medejer

pederhojmarkel@gmail.com

Elektriker

Lars Abildtrup

Lars Abildtrup

Elektriker - Kølemontør KMO godkendt - DBI Termografør

lars@jensbyskov.dk

Lærlinge

Marcus Kamp Nielsen

Marcus Kamp Nielsen

Lærling

post@jensbyskov.dk

Søndervang 3, 6973 Ørnhøj

Installatører

Kim Jensen

Kim Jensen

Aut. El Installatør / Medejer

kim@jensbyskov.dk

Niels Østergaard

Niels Østergaard

Aut. El Installatør

niels@jensbyskov.dk

Anders Østergaard

Anders Østergaard

Elektriker

post@jensbyskov.dk

Benny Kristensen

Benny Kristensen

Elektriker

post@jensbyskov.dk

Leif Jensen

Leif Jensen

Elektriker

post@jensbyskov.dk

Lærlinge

Hasan Mamo

Hasan Mamo

Lærling

Karsten Marstrand Enevoldsen

Karsten Marstrand Enevoldsen

Lærling

post@jensbyskov.dk

Mick Braun Kasnæs

Mick Braun Kasnæs

Arbejdsmand

post@jensbyskov.dk